راهکار سازمانی
Kowsar ETS
اتوماسیون فرآیندها Kowsar BPM زیر ساخت توسعه نرم افزار Kowsar ADF راهکار اصناف و مشاغل
Kowsar SBS
محصولات
صفحه اصلی > محصولات
 
 • به‌طور كلی تولیدات كوثر به دو دسته محصولات آماده و پروژه‌های سفارشی تقسیم می‌شوند. محصولات آماده نیز در چهار گروه قابل بررسی می‌باشند :

  زیرساخت توسعه نرم‌افزار كوثر (Kowsar ADF)

  زیرساخت توسعه نرم‌افزار كوثر (Kowsar ADF) مبتنی بر .Net Framework 4.0 بوده ، محصولی است كه به‌منظور تسهیل توسعه و پیاده‌سازی نرم‌افزار در سازمان‌ها و شركت‌های دارای تیم توسعه نرم‌افزار ، طراحی و تولید شده است. بدین ترتیب با توجه به وجود معماری پایه بر اساس متدولوژی و تكنولوژی روز دنیا، سازمان نیاز به جذب كارشناسان خبره نرم‌افزاری متعدد نداشته و انجام پروژه مكانیزاسیون مدت زمان چندین ساله را به خود اختصاص نمی‌دهد.

  راهكار سازمانی كوثر (Kowsar ETS)

  راهكار سازمانی كوثر (Kowsar ETS) مركب از سیستم‌هایی است كه در بستر توسعه نرم‌افزار كوثر تولید شده‌اند. این سیستم‌ها از نظر تحلیل كسب و كار ، عمیق محسوب شده و به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند كه با تغییر تنظیمات در شرایط گوناگون سازمانی ، پاسخ‌گو باشند. كوثر سامانه پرداز با استفاده از روش‌های تحلیل و طراحی شیء گرا، مدل‌سازی نرم افزار با زبان UML ، فرایند تولید RUP و تكیه بر اصول مهندسی نرم افزار، محصولات با كیفیت برتر خود را تولید و عرضه می‌كند. استفاده از تكنولوژی روز دنیا .Net 4.0 و معماری تولیدی سرویس‌گرا (SOA) با استفاده از زبان قدرتمند #C باعث شده است كه شركت كوثر سامانه پرداز بتواند نرم‌افزارهای مبتنی بر ویندوز و تحت وب ، به‌صورت یكپارچه و با كیفیت ویژه عرضه نماید. معماری خاص سیستم‌ها امكان ارتباط با پایگاه های داده گوناگون اعم از SQL Server و Oracle و ... را فراهم نموده و قابلیت حق انتخاب برای سازمان‌های متقاضی سیستم‌های سفارشی را ایجاد می‌كند تا بتوانند با توجه به شرایط موجود خود پایگاه داده مورد نظر را انتخاب كرده و از امكانات آن بهره‌مند شوند. استفاده از ابزارهای مدل‌سازی مهندسی نرم‌افزار (CASE) ، متخصصین گروه كوثر را قادر ساخته تا با سرعت بیشتر و كیفیت بالاتر به تولید و تحویل نرم‌افزار بپردازند. از مزایای دیگر این سیستم‌ها ، امكان بهره‌برداری از آن‌ها هم در بستر شبكه‌های محلی و هم در بستر شبكه‌های گسترده مانند اینترنت می‌باشد.

  اتوماسیون فرایند كوثر(Kowsar BPM)

  رویكرد فرایندگرا در زیرساخت توسعه نرم‌افزار كوثر و به تبع آن تمامی سیستم‌های تولیدی در این بستر ، جایگاه ویژه‌ای دارد. پیاده‌سازی دیدگاه فرایندی سازمان هم در سیستم‌های داده محور كوثر امكان‌پذیر است و هم می‌توان به‌صورت ویژه ، از اتوماسیون فرایند استفاده نموده، به تعریف فرم‌ها و فرایندها پرداخت. در نهایت به دلیل وجود كارتابل یكپارچه، تمامی موجودیت‌های تعریف‌شده اعم از نامه و سند و فرم و ... در صورت ارجاع در كارتابل گیرنده قابل مشاهده، بررسی، اقدام و ارجاع هستند. این سیستم علاوه بر موتور تعیین وضعیت (State Machine) دارای موتور گردش كار پیشرفته (Workflow Engine) و مطابق با استانداردهای جهانی است كه مفاهیمی مانند زمان‌بند در آن گنجانده شده است.

  راهكار اصناف و مشاغل كوثر (Kowsar SBS)

  راهكار اصناف و مشاغل كوثر (Kowsar SBS) ، در راستای تأمین نیازهای پنگاه‌های اقتصادی كوچك ، طراحی و پیاده‌سازی شده است. تحلیل كسب و كار این سیستم‌ها به نحوی است كه فارغ از پارامترهای متعدد و پیچیده مورد استفاده در سازمان‌ها و شركت‌ها ، كاربران بتوانند به‌راحتی به انجام مكانیزه فرایندهای بازرگانی ، مالی و اداری بنگاه خود بپردازند. از این رو ، پیاده‌سازی این سیستم‌ها با استفاده از زبان Delphi 2006 انجام شده است. این راهكار در نسخه‌های ویژه اصناف گوناگون مانند ناشرین ، كتابفروشی‌ها، سوپر ماركت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و ... ارائه می‌گردد.