راهکار سازمانی
Kowsar ETS
اتوماسیون فرآیندها Kowsar BPM زیر ساخت توسعه نرم افزار Kowsar ADF راهکار اصناف و مشاغل
Kowsar SBS

Kowsar ETSراهكار سازمانی كوثر

راهكار سازمانی كوثر (Kowsar ETS) مركب از سیستم‌هایی است كه در بستر توسعه نرم‌افزار كوثر تولید شده‌اند. این سیستم‌ها از نظر تحلیل كسب و كار ، عمیق محسوب شده و به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند كه با تغییر تنظیمات در شرایط گوناگون سازمانی ، پاسخ‌گو باشند.

كوثر سامانه پرداز با استفاده از روش‌های تحلیل و طراحی شیء گرا، مدل‌سازی نرم افزار با زبان UML ، فرایند تولید RUP و تكیه بر اصول مهندسی نرم افزار، محصولات با كیفیت برتر خود را تولید و عرضه می‌كند.

استفاده از تكنولوژی روز دنیا .Net 4.0 و معماری تولیدی سرویس‌گرا (SOA) با استفاده از زبان قدرتمند #C باعث شده است كه شركت كوثر سامانه پرداز بتواند نرم‌افزارهای مبتنی بر ویندوز و تحت وب ، به‌صورت یكپارچه و با كیفیت ویژه عرضه نماید.

معماری خاص سیستم‌ها امكان ارتباط با پایگاه های داده گوناگون اعم از SQL Server و Oracle و ... را فراهم نموده و قابلیت حق انتخاب برای سازمان‌های متقاضی سیستم‌های سفارشی را ایجاد می‌كند تا بتوانند با توجه به شرایط موجود خود پایگاه داده مورد نظر را انتخاب كرده و از امكانات آن بهره‌مند شوند.

استفاده از ابزارهای مدل‌سازی مهندسی نرم‌افزار (CASE) ، متخصصین گروه كوثر را قادر ساخته تا با سرعت بیشتر و كیفیت بالاتر به تولید و تحویل نرم‌افزار بپردازند.

از مزایای دیگر این سیستم‌ها ، امكان بهره‌برداری از آن‌ها هم در بستر شبكه‌های محلی و هم در بستر شبكه‌های گسترده مانند اینترنت می‌باشد.


ویژگی‌های عمومی سیستم‌ها

  • اجرای نرم‌افزارها به صورت فرایندی (BPM)
  • وجود كارتابل جامع جهت انجام عملیات مرتبط با كلیه سیستم‌ها (Portal)
  • نصب و اجرای نرم‌افزارها در مراكز توزیع شده (تبادل اطلاعات در بستر شبكه با پهنای باند كم)
  • تعیین حقوق دسترسی كاربران بر اساس نقش‌های سازمانی (RBAC Standard)
  • تعیین حقوق دسترسی به ركوردهای اطلاعاتی (Row Level Security)
  • سرویس هشداردهنده خودكار (Service Event Notification)
حوزه اتوماسیون اداری
حوزه بازرگانی
حوزه مدیریت مالی
حوزه منابع انسانی